Vonulós takarító (B kategóriás jogosítvánnyal, Volán, Székesfehérvár)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Takarító munkatársat keresünk Kelenföld-Székesfehérvár területekre!

Munkavégzés helye:

Kelenföld-Székesfehérvár, MÁV pályaudvar

Munkaidő:

Napi 8 óra (06:00 - 14:00)

Feladatok:

Vonulós autóval Kelenföld és Székesfehérvár vasútállomásokon kell takarítási feladatokat ellátni.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány;
  • Autóvezetési tapasztalat;
  • Önálló munkavégzés;
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony;
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség;
  • Kiszámítható pontos fizetés;
  • Utazási hozzájárulás;
  • Munkaruha.

Jelentkezéshez kattints a lenti Jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: 06 30 443 5747
E-mail: orsolya.retvari@bplusn.hu