Termináltakarító

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Takarító munkatársat keresünk a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre!

XVIII. kerületi, repülőtéri takarítására keresünk takarító kollégákat!

Munkavégzés helye:

 Budapest, XVIII. kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Munkaidő:

  • Napi 12 óra munka

  • Váltott műszak: 1 nap nappal - 1 nap éjszaka, 2 nap pihenés
  • Állandó nappalos: 2 nap nappal, 2 nap pihenés
  • Állandó éjszakás: 2 nap éjszaka, 2 nap pihenés

Feladatok:

  • közösségi terek, mosdók takarítása
  • irodák, öltözők takarítása
  • szemét szedés

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • kiszámítható pontos fizetés
  • utazási hozzájárulás
  • munkaruha

Jelentkezéshez kattints a lenti Jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: +36203818196
E-mail: tunde.sulyovszki@bplusn.hu