Épületvillamossági mérnök (XI. kerület)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk XI. kerületi üzemeltetési csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Villamosmérnök

Munkavégzés helyszíne:

Budapest, XI. kerület

Munkaidő:
Napi 8 órás munkavégzés, H-P.

Feladatok:

  • Jogszabályi és hatósági előírások alapján végzett mérések, felülvizsgálatok és rendszeres ellenőrzések ütemezése, elvégeztetése és dokumentálása;
  • Részvétel az új villamos rendszerek, berendezések kiválasztásában, beüzemelésében;
  • Alvállalkozók irányítása, teljesítések nyomon követése;
  • Tervdokumentációk ellenőrzése;
  • Átadás-átvételi eljárás operatív megszervezése területi szinten;
  • Karbantartási ütemterv alakulásának nyomon követése;
  • Szolgáltatási munkák ellenőrzése;
  • Árajánlatok szakmai elemzése, alvállalkozók versenyeztetése;
  • Árajánlatok és költségvetés készítése;
  • Műszaki mérnöki feladatkör ellátása, erőforrások optimális felhasználása.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség;
  • Minimum 2 év gyakorlat épületvillamosság és üzemeltetés területen;
  • Vonatkozó villamos szabványok és előírások ismerete;
  • Szakipari munkafolyamatok gyakorlatias ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel);
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Továbbképzés, fejlődési lehetőség, belső képzési rendszer, mentor program segíti az integrációt és a karrierépítést;
  • Rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére;
  • Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált irodai környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat;
  • Rendszeresek a csapatépítő tréningek;
  • A munkatársak valós teljesítményét bónuszrendszeren keresztül is értékeljük a versenyképes fizetés mellett, valamint teljesítményüket és lojalitásukat 13. havi fizetéssel köszönjük meg;
  • Egyensúly a munka és a magánélet között;
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: +36 30 327 10 75
E-mail: szonja.merena@bplusn.hu