Takarítási csoportvezető (Cegléd)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Takarítási csoportvezető kollégát keresünk Ceglédre!

Munkavégzés helye:

Cegléd, Infineon

Munkaidő:

14:00-22:00 vagy 22:00-6:00

Feladatok:

  • Ceglédi Infineon Technologies gyár Soft FM szolgáltatásaihoz kapcsolódó takarítási műszakvezetői, csoportvezetői és az ehhez kapcsolódó vezetői és munkaszervezési feladatok ellátása;
  • A csoporthoz tartozó munkavállalók munkájának megszervezése, irányítása, értékelése, ellenőrzése és beszámoltatása;
  • Műszakvezetői, csoportvezetői, napi szervezési feladatok ellátása;
  • Riportálás a létesítményvezető és a B+N vezetősége felé;
  • Műszakbeosztások, szabadságolási tervek készítése;
  • Tiszta téri takarítás szabályoknak megfelelő végrehajtása;
  • Közvetlen felettes utasításai alapján egyéb feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Soft FM területen szerzett takarítói tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Kommunikációs készség;
  • Felelősségvállalás.

Előny:

  • Rugalmasság;
  • Gyors kezdés.

Amit biztosítunk:

  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony;
  • Béren felüli kiemelkedő juttatások;
  • Stabil, biztos munkahely, fejlődési lehetőség.

Jelentkezéshez kattints a lenti Jelentkezés gombra, vagy keress a lenti elérhetőségek egyikén!

elérhetőségeink

Telefon: +36 30 946 63 41
E-mail: csenge.voros@bplusn.hu