K+F diák

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk Kutatás-fejlesztés részlegére keresünk gyakornokot az alábbi pozícióba:

K+F GYAKORNOK

Munkavégzés helye:

XIII. kerület Árpád Center irodaház

Munkaidő:

Heti 10-20 órában

Feladatok:

  • Takarító robotok üzemeltetésében való közreműködés;
  • Senior kollégák támogatása;
  • Esetenként helyszíni felmérésekben közreműködés.

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony;
  • IT területhez való affinitás.

Előnyök:

  • Folyamatban lévő mérnökinformatikus/szoftverfejlesztő tanulmányok;
  • Angol középfokú nyelvtudás.

Juttatások:

  • Szakmai gyakorlat igazolása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a lenti Jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: +36 70 777 06 48
E-mail: fruzsina.gombos@bplusn.hu

Telefon: +36 70 656 41 24
E-mail: sara.szabo@bplusn.hu