Kertész (Veresegyház)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Kertész munkatársat keresünk!

Munkavégzés helye:

Veresegyház, General Electric

Munkaidő:

Részmunkaidő, (heti 1 alkalom, 6-8 óra)

Feladatok:

  • A GE gyár belső növényeinek gondozása

  • Külső munkáknál alkalmanként szaktanácsadás

Elvárások:

Kertész végzettség, vagy kertészmérnök tanulói jogviszony

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

  • Kiszámítható pontos fizetés

  • Utazási hozzájárulás

  • Munkaruha

Jelentkezéshez kattints a lenti jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: +36203818196
E-mail: tunde.sulyovszki@bplusn.hu