Járműtakarító (MÁV, Esztergom)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

"A vonat nem vár...", mi viszont várjuk új járműtakarító kollégánkat az esztergomi pályaudvarra!

Munkavégzés helye:

Esztergom

Munkaidő:

Váltott műszakok (9:00-18:00 vagy 18:00-3:00)

Munkavégzés:

Hétfőtől-vasárnapig (heti 5 nap)

Feladatok:

Az állomásra beérkező vonatok utasterének takarítása.

Elvárások:

  • Betanított munka, így nem szükséges semmilyen előképzettség/tapasztalat;
  • Mivel takarítóink napi 15-20 km-t is sétálnak, így fontos a jó állóképesség, a lendületesség;
  • Legyél talpraesett és tudjál csapatban együtt dolgozni;
  • Szükséges az összes műszak vállalása.

Amit kínálunk:

  • 100%-ig bejelentett munkaviszony;
  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Stabil, biztos munkahely;
  • Kiszámítható fizetés.

Jelentkezéshez kattints a lenti Jelentkezés gombra, vagy hívj az alábbi telefonos elérhetőségünkön:

elérhetőségeink

Telefon: +36 30 946 63 41
E-mail: csenge.voros@bplusn.hu