Szoftverfejlesztő 2 - DevOps szoftverfejlesztő (backend)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk XIII. kerületi irodájába (Quadra irodaház) keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

DevOps szoftverfejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerülete

Feladatok:

  • Csapat által fejlesztett és üzemeltetett robotok működtetéséhez kapcsolódó backend alkalmazás fejlesztése;

  • Automatizált rendszerek bevezetése

  • Gitlab és Docker alapú CI/CD pipeline továbbfejlesztése;

  • ElasticSearch karbantartása;

  • Üzemeltetési dokumentáció készítése;

  • Fejlesztői csapat támogatása;

  • Együttműködés szoftver mérnökökkel, teszt technikusokkal, valamint K+F csoportvezetővel.

Elvárások:

  • Legalább 1 év linux üzemeltetésben szerzett tapasztalat;

  • Valamely script nyelv készség szintű ismerete (pl. Python, BASH);

  • Legalább 1 év fejlesztésben szerzett tapasztalat;

  • Hálózati alapismeretek (subnet, firewall, route, tcp);

  • Biztonsági protokoll alapismeretek (tls, mtls, https);

  • Nyitottság új technológiák megismerésére;

  • Virtuális gép működésének ismerete;

  • Konténer technológia ismerete;

  • Releváns, szakirányú végzettség;

  • Precizitás, önállóság.

Előnyt jelent:

  • Jira integráció tapasztalat;

  • Valamelyik cloud (AWS/Azure/GoogleCloud) technológia használatában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, professzionális környezet, jó hangulat;

  • Kis létszám - nekünk számít a véleményed,

  • Fejlődési lehetőség;

  • Nagyvállalati biztos háttér, a start-upok nyújtotta szabadsággal;

  • Kiszámítható, tervezhető, rugalmas beosztás;

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria rendszer;

  • Céges laptop, mobiltelefon;

  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a lenti Jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: +36 20 365 49 46
E-mail: agota.juhasz@bplusn.hu

Telefon: Nincs telefonszám
E-mail: lili.ujvari@bplusn.hu